Olimpia Park Resort Hotel
| Internet Wi-Fi στα δωμάτια | 24ωρες υπηρεσίες 24ωρη υποδοχή | Πισίνα Θερμαινόμενη πισίνα |
| Φίτνες/ Γυμναστήριο Κέντρο γυμναστικής | Αθλητικές δραστηριότητες Υδάτινο πάρκο Νεροτσουλήθρες | Σπα & Ευεξία Σπα και κέντρο ευεξίας Δωμάτιο με ατμόλουτρο Τζακούζι |
| Φαγητό/Ποτό Εστιατόριο Μπαρ/ Lounge | Χώρος για μη καπνιστές Δωμάτια μη καπνιστών | Κατάλληλο για παιδιά Παιδικός μπουφές Παιδικό κλαμπ Παιδική πισίνα Παιδική χαρά Δωμάτιο παιχνιδιών Παιχνίδια |
Το Olimpia Park Resort Hotel απέχει περίπου 25 λεπτά με τα πόδια από το Hot Beach Olímpia και διαθέτει θερμαινόμενη πισίνα. Το θέρετρο προσελκύει τους πελάτες με χώρος στάθμευσης που διατίθεται στον χώρο.
Το ξενοδοχείο έχει άνετη τοποθεσία, περίπου 1 χλμ. από το Υδάτινο Πάρκο Thermas of Laranjais. Μουσείο Λαογραφίας και Ιστορίας Maria Olimpia βρίσκεται σε απόσταση περίπου 20 λεπτών με τα πόδια.
Τα δωμάτια του Park Resort διαθέτουν πρέσα παντελονιών και ρυθμιζόμενος κλιματισμός. Ορισμένα περιλαμβάνουν αίθριο και μπαλκόνι, και είναι εξοπλισμένα με γραφείο εργασίας. Οι πελάτες μπορούν να χρησιμοποιήσουν μίνι μπαρ-ψυγείο και να χαλαρώσουν με ίντερνετ υψηλής ταχύτητας και τηλεόραση επίπεδης οθόνης με δορυφορικά κανάλια. Οι πελάτες μπορούν να χρησιμοποιήσουν walk-in ντους και ξεχωριστή τουαλέτα, καθώς και στεγνωτήρας μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου.
Σερβίροντας μεγάλη ποικιλία φαγητών, το + Acai απέχει περίπου 1 χλμ. από το άνετο Park Resort.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Faculdade Eduvale1,2 χλμ.
- Iquegami Supermarkets600 μ.
- Εκκλησία της Παναγίας της Απαρεσίντα1,5 χλμ.
- το Hot Beach Olímpia1,1 χλμ.
- Πλατεία Rui Barbosa1,4 χλμ.
- Comunidade Imaculada750 μ.
- Igreja Matriz Sao Jose1,5 χλμ.
- το Υδάτινο Πάρκο Thermas of Laranjais250 μ.
- Αεροδρόμια
- Κρατικό Αεροδρόμιο Prof. Eribelto Manoel Reino58 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Δωμάτια μη καπνιστών
- Χώρος στάθμευσης
- 24ωρη υποδοχή
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
- Δωμάτια/ εγκαταστάσεις για ΑΜΕΑ
- Πρόσβαση με αναπηρική καρέκλα
- 24ωρη ασφάλεια
- Δωμάτιο με θυρίδες
- Ανελκυστήρας
- Καφετέρια
- Αυτόματοι πωλητές
Γεύματα και ποτά
- Εστιατόριο
- Σνακ Μπαρ
- Μπαρ/ Lounge
- Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
- Ειδικά διαιτητικά μενού
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Θερμαινόμενη πισίνα
- Εξωτερική πισίνα
- Ομπρέλες θαλάσσης
- Ξαπλώστρα
- Υδάτινο πάρκο
- Ζωντανή ψυχαγωγία
- Κήπος
- Αίθουσα ψυχαγωγίας/ τηλεόρασης
- Σπα και κέντρο ευεξίας
- Σάουνα
- Δωμάτιο με ατμόλουτρο
- Τζακούζι
- Κέντρο γυμναστικής
- Μαθήματα αεροβικής
- Θερμόλουτρο
- Υπαίθριο μπάνιο
- Δημόσιο λουτρό
- Ρηχή πισίνα
Υπηρεσίες
- Υπηρεσία δωματίου
- Υπηρεσίες καθαριότητας
- Υπηρεσίες καταστημάτων
Στο δωμάτιο
- Wi-Fi στα δωμάτια
- Κλιματισμός
- Μίνι μπαρ
- Καθιστικό
- Αίθριο
- Έπιπλα κήπου
- Τραπέζι φαγητού
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- LCD TV
- Υπολογιστής στο δωμάτιο
- iPad
- Ρολόι ξυπνητήρι ΑΜ/FM
- Παιδικός μπουφές
- Παιδική πισίνα
- Νεροτσουλήθρες
- Παιδική χαρά
- Παιχνίδια
- Παιδικό κλαμπ
- Δωμάτιο παιχνιδιών
- Παρκέ δάπεδο
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- 🌇
Πόσο μακριά είναι το κέντρο της πόλης από τo Olimpia Park Resort Hotel;
Θα χρειαστούν 20 λεπτά με τα πόδια από τo Olimpia Park Resort Hotel μέχρι το κέντρο της πόλης. - 🚗
Μπορώ να παρκάρω το αυτοκίνητό μου κοντά στο άνετο Olimpia Park Resort Hotel;
Το άνετο Olimpia Park Resort Hotel παρέχει χώρος στάθμευσης. - 💵
Πόσο κάνει ένα δωμάτιο σε τo Olimpia Park Resort Hotel;
Οι τιμές στο τo Olimpia Park Resort Hotel ξεκινούν από 150$. Για πιο συγκεκριμένες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το προσωπικό του ξενοδοχείου. - 🚪
Τι δωμάτια προσφέρει το άνετο Olimpia Park Resort Hotel;
Στο άνετο Olimpia Park Resort Hotel μπορείτε να διαλέξετε ανάμεσα σε Διαμέρισμα με ένα υπνοδωμάτιο και Οικογενειακή σουίτα. - ❓
Θέρετρο προσφέρει δωμάτια για άτομα με αναπηρία;
Ναι, θέρετρο διαθέτει δωμάτια με ειδικές εγκαταστάσεις και πρόσβαση σε αναπηρικό αμαξίδιο. Για να κάνετε κάποιο αίτημα, παρακαλούμε να επικοινωνήσετε με τους αρμόδιους του ξενοδοχείου. - ❓
Τι είδους πισίνα έχει σε τo Olimpia Park Resort Hotel;
Υπάρχει θερμαινόμενη πισίνα σε τo Olimpia Park Resort Hotel.